Sportoversikt

foto av fotball og fotballspiller

Vi viser sport!

Hver uke viser vi masse sport i huset, denne ukas oversikt er nedenfor. Hvis du lurer på en annen kamp eller sport og det er ikke vist her, vennligst kontakt oss! sjef@jekylls.no

 

 

VM

Kamp & nasjoner Dato og tid Gruppe / finale
Russland – Saudi Arabia 14 juni kl 17:00 Gruppe A
Egypt – Uruguay 15 juni kl 14:00 Gruppe A
Marokko – Iran 15 juni kl 17:00 Gruppe B
Portugal – Spania 15 juni kl 20:00 Gruppe B
Frankrike – Australia 16 juni kl 12:00 Gruppe C
Argentina – Island 16 juni kl 15:00 Gruppe D
Peru – Danmark 16 juni kl 18:00 Gruppe C
Kroatia – Nigeria 16 juni kl 21:00 Gruppe D
Costa Rica – Serbia 17 juni kl 14:00 Gruppe E
Tyskland – Mexico 17 juni kl 17:00 Gruppe F
Brasil – Sveits 17 juni kl 20:00 Gruppe E
Sverige – Sydkorea 18 juni kl 14:00 Gruppe F
Belgia – Panama 18 juni kl 17:00 Gruppe G
Tunisia – England 18 juni kl 20:00 Gruppe G
Colombia – Japan 19 juni kl 14:00 Gruppe H
Polen – Senegal 19 juni kl 17:00 Gruppe H
Russland – Egypt 19 juni kl 20:00 Gruppe A
Portugal – Marokko 20 juni kl 14:00 Gruppe B
Uruguay – Saudi Arabia 20 juni kl 17:00 Gruppe A
Iran – Spania 20 juni kl 20:00 Gruppe B
Danmark – Australia 21 juni kl 14:00 Gruppe C
Frankrike – Peru 21 juni kl 17:00 Gruppe C
Argentina – Kroatia 21 juni kl 20:00 Gruppe D
Brasil – Costa Rica 22 juni kl 14:00 Gruppe E
Nigeria – Island 22 juni kl 17:00 Gruppe D
Serbia – Sveits 22 juni kl 20:00 Gruppe E
Belgia – Tunisia 23 juni kl 14:00 Gruppe G
Sør-Korea – Mexico 23 juni kl 17:00 Gruppe F
Tyskland – Sverige 23 juni kl 20:00 Gruppe F
England – Panama 24 juni kl 14:00 Gruppe G
Japan – Senegal 24 juni kl 17:00 Gruppe H
Polen – Colombia 24 juni kl 20:00 Gruppe H
Saudi Arabia -Egypt 25 juni kl 16:00 Gruppe A
Uruguay – Russland 25 juni kl 16:00 Gruppe A
Spania – Marokko 25 juni kl 20:00 Gruppe B
Iran – Portugal 25 juni kl 20:00 Gruppe B
Danmark – Frankrike 26 juni kl 16:00 Gruppe C
Australia – Peru 26 juni kl 16:00 Gruppe C
Nigeria – Argentina 26 juni kl 20:00 Gruppe D
Island – Kroatia 26 juni kl 20:00 Gruppe D
Sør-Korea – Tyskland 26 juni kl 16:00 Gruppe F
Mexico – Sverige 27 juni kl 16:00 Gruppe F
Sveits – Costa Rica 27 juni kl 20:00 Gruppe E
Japan – Polen 28 juni kl 16:00 Gruppe H
Senegal – Colombia 28 juni 16:00 Gruppe H
England – Belgia 28 juni kl 20:00 Gruppe G
Panama – Tunisia 28 juni kl 20:00 Gruppe G
Vinner Gruppe C – Toer Gruppe D 30 juni kl 16:00 1/8 finale
Vinner Gruppe A – Toer Gruppe B 30 juni kl 20:00 1/8 finale
Vinner Gruppe B – Toer Gruppe A 1 juli kl 16:00 1/8 finale
Vinner Gruppe D – Toer Gruppe C 1 juli kl 20:00 1/8 finale
Vinner Gruppe E – Toer Gruppe C 2 juli kl 16:00 1/8 finale
Vinner Gruppe G – Toer Gruppe H 2 juli kl 20:00 1/8 finale
Vinner Gruppe E – Toer Gruppe F 3 juli kl 16:00 1/8 finale
Vinner Gruppe H – Toer Gruppe G 3 juli kl 20:00 1/8 finale
Kvartfinale 1 6 juli kl 16:00
Kvartfinale 2 6 juli kl 20:00
Kvartfinale 3 7 juli kl 16:00
Kvartfinale 4 7 juli kl 20:00
Semifinale 1 10 juli kl 20:00
Semifinale 2 11 juli kl 20:00
Bronsefinale 14 juli kl 16:00
Finale 15 juli kl 16:00